خرید لایسنس نرم افزار های Adobe

خرید لایسنس نرم افزار های Adobe | خرید از سایت Adobe

خرید لایسنس نرم افزار های Adobe | خرید از سایت Adobe

کمپانی Adobe یک شرکت آمریکایی سازنده نرم‌افزارهای کامپیوتری میباشد . عمده فعالیت این شرکت در تولید نرم‌افزارهای طراحی و گرافیک است . ساختمان مرکزی این کمپانی درشهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا قرار دارد . از مهم ترین نرم افزار های این کمپانی قدرتمند میتوان به فتوشاپ اشاره کرد که همگان با این نرم افزار آشنایی دارند .

گارانتی خرید لایسنس نرم افزار های Adobe | خرید از سایت Adobe به چه صورت میباشد ؟

تمامی محصولات در وب سایت سی دی کی اطلس و گیفت کارت اطلس شامل گارانتی مادام میباشند و این گارانتی از زمان ارسال لایسنس و یا سی دی کی در اکانت شما شروع شده و تا پایان گارانتی از سمت کمپانی ادامه دارد . تمامی محصولات شامل گارانتی مادام میباشند .

خرید از سایت Adobe
خرید لایسنس نرم افزار های Adobe

چقدر زمان میبرد تا خرید لایسنس نرم افزار های Adobe | خرید از سایت Adobe انجام شده و تحویل داده شود ؟

عموما تمامی خرید ها در هر دو سایت اطلس بین 10 الی سی دقیقه زمان میبرد این مورد امکان دارد در برخی از خرید لایسنس ها که قوانین خرید از سمت کمپانی ارایه دهنده دارند بین یک تا سه ساعت کاری زمان ببرند ، اما عموما تمامی خرید ها بین یک تا سه ساعت کاری زمان میبرند و تحویل خریداران عزیز داده میشود .

تحویل خرید لایسنس نرم افزار های Adobe | خرید از سایت Adobe به چه صورت میباشد ؟

پس از خرید و تکمیل سفارش ، کد به دستور پلیس فتا جهت احراز هویت مشتری و امنیت بالای خرید مشتری میبایست مشخصات اکانت خود در سایت Adobe را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایند ، سپس خرید لایسنس به صورت مستقیم از اکانت مشتری انجا خواهد شد .

شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

توجه

عرضه مستقیم سی دی کی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon