خرید لایسنس نرم افزار ، ویندوز و آنتی ویروس ها

خرید لایسنس نرم افزار ، ویندوز و آنتی ویروس

خرید لایسنس نرم افزار ، ویندوز و آنتی ویروس

با توجه به قوانین مربوط به کپی رایت و استفاده کامل از پشتیبانی و مزایای 100% نرمافزار ها و ویندوز و… شما نیاز به لایسنس اجرایی نرم افزار مورد نظر خود دارید . در زیر لیست تمامی نرم افزار ها ، انتی ویروز ، اینترنت سکیوریتی و ویندوز های اورجینال را مشاهده میکنید . در صورتی که نرم افزار یا محصول مورد نظر شما در سایت وجود ندارد میتوانید از طریق پشتیبانی در ارتباط باشید تا اون محصول برای شما ایجاد و خرید خود را ثبت نمایید .گارانتی خرید لایسنس نرم افزار ، ویندوز و آنتی ویروس به چه صورت میباشد ؟

تمامی محصولات در وب سایت سی دی کی اطلس و گیفت کارت اطلس شامل گارانتی مادام میباشند و این گارانتی از زمان ارسال لایسنس و یا سی دی کی در اکانت شما شروع شده و تا پایان گارانتی از سمت کمپانی ادامه دارد . تمامی محصولات شامل گارانتی مادام میباشند .

خرید Bitdefender Total Security 2020
خرید آنتی ویروس Nod32

چقدر زمان میبرد تا خرید لایسنس نرم افزار ، ویندوز و آنتی ویروس انجام شده و تحویل داده شود ؟

عموما تمامی خرید ها در هر دو سایت اطلس بین 10 الی سی دقیقه زمان میبرد این مورد امکان دارد در برخی از خرید لایسنس ها که قوانین خرید از سمت کمپانی ارایه دهنده دارند بین یک تا سه ساعت کاری زمان ببرند ، اما عموما تمامی خرید ها بین یک تا سه ساعت کاری زمان میبرند و تحویل خریداران عزیز داده میشود .

تحویل کد لایسنس هابه چه صورت میباشد ؟

پس از خرید و تکمیل سفارش ، کد به دستور پلیس فتا جهت احراز هویت مشتری و امنیت بالای خرید به صورت پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد .

خرید Bitdefender Mobile Security for Android & IOS
شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

توجه

عرضه مستقیم سی دی کی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon